Aktualności

Rozpoczęliśmy zapisy na rok szkolny 2017/2018 !!!

Posiadamy ograniczoną liczbę miejsc.

Rodziców zainteresowanych zapisaniem swojego dziecka do naszego przedszkola zapraszam do osobistego lub telefonicznego kontaktu 692 374 321 Ilona Rybakowska.

Posiadamy ograniczoną liczbę miejsc! Jesteśmy małą placówką, nastawioną na indywidualne podejście do każdego dziecka. Kameralne i nietypowe warunki zapewniają dzieciom krótki i łatwy proces adaptacyjny.

O bezpieczny pobyt dzieci w naszym przedszkolu dbają nauczycielki: p. Ilona, p. Marta , p. Paulina .

Jesteśmy absolwentkami wyższych uczelni pedagogicznych ze specjalnością ukierunkowaną na: edukację przedszkolną, edukację plastyczną, terapię pedagogiczną oraz pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą.

Oferujemy nieodpłatne dni adaptacyjne, aby Rodzic mógł sprawdzić jak u nas czuje się jego maluch. Dni adaptacyjne odbywają się w ciągu całego roku.


ZAPRASZAMY RODZICÓW ZE SWOIMI POCIECHAMI!

 


Dlaczego my ?

Jesteśmy jedyną placówką przedszkolną na terenie Wejherowa i okolic, która pracuje z dziećmi rozwijając w nich zdolności plastyczne, stąd profil artystyczny naszego punktu. Szereg proponowanych przez nas zajęć ma na celu obudzić w każdym naszym przedszkolaku drzemiący w nim potencjał „małego artysty” A im wcześniej to zrobimy, tym lepiej!

Dowiedz się więcej

Gdzie się znajdujemy?

Nasz punkt przedszkolny położony jest w centrum miasta Mieści się w piętrowym, murowanym budynku, który otoczony jest ogrodem wyposażonym w urządzenia do zabaw dla dzieci: piaskownica, tablica do rysowania, ławeczki, domek, zjeżdżalnia. Wyjście z sal prowadzi bezpośrednio przez taras do ogrodu.

Dowiedz się więcej

Mapa

Kontakt

Punkt Przedszkolny Mali Artyści

ul. Partyzantów 2
84-200 Wejherowo

tel: +48 692 374 321

poczta@maliartysci-wejherowo.pl

 

Nowo otwarte przedszkole
serdecznie zaprasza!

Mapa