Aktualności

Rozpoczęliśmy zapisy na rok szkolny 2021/2022

Rodziców zainteresowanych zapisaniem swojego dziecka do naszego przedszkola zapraszam do osobistego lub telefonicznego kontaktu 692 374 321 Ilona Rybakowska

Kameralne i nietypowe warunki zapewniają dzieciom krótki i łatwy proces adaptacyjny.

O bezpieczny pobyt dzieci w naszym przedszkolu dbają nauczycielki: p. Ilona, p. Marta , p. Paulina., p. Aleksandrą.

Jesteśmy absolwentkami wyższych uczelni pedagogicznych ze specjalnością ukierunkowaną na: edukację przedszkolną, edukację plastyczną, terapię pedagogiczną.

Zatrudniamy również specjalistów: panią Dominikę - psycholog, panią Jolę - logopedę. Współpracujemy z nauczycielem tańca - panią Dorotką właścicielką szkoły tańca oraz nauczycielem muzyki - panem Arkiem. Współpracujemy z panią Małgosią - Pani Robot, na tych zajęciach dzieci poprzez zabawę utrwalają umięjętności konstrukcyjno-manipulacyjne, koncentrację i uwagę, wysłuchują poleceń dotyczących określonych czynności oraz przyswajają język angielski. Wiele informacji dotyczących naszego codziennego dnia można znaleźć na naszym fanpage facebook ,,Punkt Przedszkolny Mali-Artyści".

Zapraszamy Rodziców z pociechami! Smile

 


Dlaczego my ?

Jesteśmy jedyną placówką przedszkolną na terenie Wejherowa i okolic, która pracuje z dziećmi rozwijając w nich zdolności plastyczne, stąd profil artystyczny naszego punktu. Szereg proponowanych przez nas zajęć ma na celu obudzić w każdym naszym przedszkolaku drzemiący w nim potencjał „małego artysty” A im wcześniej to zrobimy, tym lepiej!

Dowiedz się więcej

Gdzie się znajdujemy?

Nasz punkt przedszkolny położony jest w centrum miasta Mieści się w piętrowym, murowanym budynku, który otoczony jest ogrodem wyposażonym w urządzenia do zabaw dla dzieci: piaskownica, tablica do rysowania, ławeczki, domek, zjeżdżalnia. Wyjście z sal prowadzi bezpośrednio przez taras do ogrodu.

Dowiedz się więcej

Mapa

Kontakt

Punkt Przedszkolny Mali Artyści

ul. Partyzantów 2
84-200 Wejherowo

tel: +48 692 374 321

poczta@maliartysci-wejherowo.pl

 

Nowo otwarte przedszkole
serdecznie zaprasza!

Mapa