Aktualności

Fotorelacja z Bajkowego Festynu Rodzinnego – Dni Otwarte i 10 urodziny

Miniony weekend spędziliśmy na pełnym magii, tańca i zabawy Bajkowym Festynie Rodzinnym, który odbył się z okazji 10. urodzin Przedszkola Mali Artyści oraz Dni Otwartych. Chcielibyśmy podzielić się z Wami niezapomnianymi chwilami, które uchwyciliśmy podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Zapraszamy do naszej fotorelacji!
czytaj dalej

Dni otwarte Przedszkole w Wejherowie 25.05.2024 godzina 11:00-13:00 oraz 10 urodziny Przedszkola Mali Artyści Wejherowo

Serdecznie zapraszamy nasze obecne przedszkolaki, absolwentów wraz z rodzinami oraz przyszłych przedszkolaków, abyście mogli poznać nasze Przedszkole Mali Artyści!
czytaj dalej

Nabór – Rekrutacja do Przedszkola Mali Artyści w Wejherowie

Czy szukasz przedszkola, które nie tylko zapewni Twojemu dziecku solidne podstawy edukacyjne, ale także rozwijać będzie jego kreatywność i wyobraźnię? To miejsce dla Ciebie!
czytaj dalej

Przedszkole Wejherowo Bolszewo

WIELKI REMONT ZWIĄZANY Z UTWORZENIEM DODATKOWEJ GRUPY I NOWEJ PRZESTRZENI DLA PRZEDSZKOLAKÓW ! Zapraszamy dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat do drużyny Małych Artystów ! Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami ekscytującymi wieściami ! Nasze przedszkole przechodzi właśnie modernizację w związku z tym powstanie dodatkowe miejsce dla Małych Artystów. Chcielibyśmy Wam przedstawić najważniejsze zmiany, które znajdą się już wkrótce w naszej przestrzeni. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.
czytaj dalej

Bal Piracki w Przedszkolu w Wejherowie – Przygoda na Wyspie Skarbów!💙💙🦜🐙🪸🦈

Cześć, drodzy Rodzice i Przyjaciele Przedszkola w Wejherowie! W ostatnim czasie odbył się u nas wyjątkowy Bal Piracki, który wprowadził naszych maluchów w niesamowitą przygodę na Wyspie Skarbów! Dzięki temu wydarzeniu, nasze przedszkolaki miały okazję poczuć się jak prawdziwi piraci, odkrywać skarby, a także korzystać z fotobudki, dzięki której zatrzymaliśmy te cudowne chwile na wieczność.
czytaj dalej

Rekrutacja

Zapraszamy do przedszkola - Mali Artyści z elementami pedagogiki Montessori w Wejherowie, gdzie już teraz trwają zapisy na rok szkolny 2023/2024!
czytaj dalej

Warsztaty edukacyjne- drukowanie przestrzenne 3D

Dzieci z naszego przedszkola miały okazję wziąć udział w niezwykłych warsztatach edukacyjnych z drukowania 3D. Podczas tych zajęć, maluchy miały szansę nauczyć się, jak działa drukarka 3D oraz jak projektować i tworzyć swoje własne modele.
czytaj dalej

Mówią o nas ...

Każdemu dziecku życzę tak wspaniałych opiekunów i przyjaciół w jednym. Rodzinna atmosfera, mnóstwo atrakcji i kreatywnych pomysłów na każdy dzień. Przez 3 lata nie było żadnych problemów a wręcz przeciwnie pomóc w razie jakiekolwiek troski. Polecamy z całego serca!!! Będziemy tęsknić i miło wspominać!

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

~ Paulina Lipska

Mali Artyści to wspaniałe miejsce na mapie Wejherowa. Wychowawczynie, które dbają o komfort i bezpieczeństwo dzieci. Różnorodność zajęć i aktywności sprawiają , że Mój milusiński uwielbia przebywać w przedszkolu. Polecam z całego serca.

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

 

~ Daria Klawitter

Super przedszkole w którym panuje miła i domowa atmosfera. Panie dbają o dzieci jak o własne, bawiąc się i ucząc, wychowują dzieci na „Małych artystów”

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

~ Joanna Grzonka

Mila atmosfera. Fachowa opiekunczosc dla maluchow Szczegolnie jak domowa atmosfera Maluszki czujom sie jak w domu Nie mozna sie tam nudzic Zabawy mnostwo atrakcji dla malusinskich Polecam wszystkim rodzicom.

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

 

~ Wiesława Szornak

Bardzo dziękuje za szacunek dla mojego dziecka, za wsparcie i obecność w chwilach, w których ja nie mogę być z nią i spokojne tłumaczenie jej świata, który odkrywa. Właśnie tego oczekiwałam od przedszkola, cieszy mnie że takie istnieją, a jeszcze bardziej, że takie znalazłam:)

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

 

~ Anna Mikucka

Jak do nas trafić

Zapraszamy do kontaktu

Adres przedszkola
ul. Partyzantów 2, 84-200 Wejherowo
Telefon kontaktowy
+48 692 374 321
Zostaw nam wiadomość
poczta@maliartysci-wejherowo.pl