Aktualności

Powrót do listy aktualności

Fotorelacja z Bajkowego Festynu Rodzinnego – Dni Otwarte i 10 urodziny

📢 🎉 Miniony weekend spędziliśmy na pełnym magii, tańca i zabawy Bajkowym Festynie Rodzinnym, który odbył się z okazji 10. urodzin Przedszkola Mali Artyści oraz Dni Otwartych. Chcielibyśmy podzielić się z Wami niezapomnianymi chwilami, które uchwyciliśmy podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Zapraszamy do naszej fotorelacji!🎉

✨ Magiczny Początek ✨

Od samego rana panowała niezwykła atmosfera przygotowań. Kolorowe balony, piękne dekoracje i uśmiechy na twarzach dzieci zapowiadały, że będzie to wyjątkowy dzień.

💃 Tańce i Zumba 💃

Nasi mali i duzi uczestnicy bawili się doskonale podczas tanecznych występów i sesji Zumby. Wszyscy chętnie dołączyli do zabawy, a muzyka porwała nawet najbardziej nieśmiałych do tańca.

🎨 Kreatywne Warsztaty 🎨

Jedną z największych atrakcji były kreatywne warsztaty, podczas których dzieci mogły malować buźki, modelować balony i tworzyć własne dzieła sztuki. Każdy maluch mógł stać się ulubioną postacią z bajki, a kolorowe balonowe zwierzątka dodawały festynowi dodatkowej magii.

🍰 Pyszne Przekąski 🍰

Nie zabrakło również pysznych przekąsek! Stoły uginały się od smakowitych ciast, kanapek i owoców, które cieszyły zarówno dzieci, jak i dorosłych.

🤹‍♂️ Niesamowite Pokazy 🤹‍♂️

Na naszym festynie nie mogło zabraknąć niesamowitych pokazów! Dzieci były zachwycone magicznymi sztuczkami, a rodzice chętnie dołączyli do wspólnej zabawy.

🌟 Podziękowania 🌟

Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do nas i uczynili ten dzień wyjątkowym! Wasza obecność i zaangażowanie sprawiły, że Bajkowy Festyn Rodzinny był niezapomniany. Już wkrótce opublikujemy pełny filmik, abyście mogli jeszcze raz przeżyć te magiczne chwile.

Zapraszamy wszystkie dzieci z Wejherowa, Bolszewa, Kąpina, Luzina, Gowina, Redy i okolic – to będzie niezapomniane wydarzenie!
Do zobaczenia! 🌟
Przedszkole Mali Artyści • Dni Otwarte • Wejherowo • Bolszewo • Kąpino • zabawa dzieci • rekrutacja • urodziny

Mówią o nas ...

Każdemu dziecku życzę tak wspaniałych opiekunów i przyjaciół w jednym. Rodzinna atmosfera, mnóstwo atrakcji i kreatywnych pomysłów na każdy dzień. Przez 3 lata nie było żadnych problemów a wręcz przeciwnie pomóc w razie jakiekolwiek troski. Polecamy z całego serca!!! Będziemy tęsknić i miło wspominać!

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

~ Paulina Lipska

Mali Artyści to wspaniałe miejsce na mapie Wejherowa. Wychowawczynie, które dbają o komfort i bezpieczeństwo dzieci. Różnorodność zajęć i aktywności sprawiają , że Mój milusiński uwielbia przebywać w przedszkolu. Polecam z całego serca.

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

 

~ Daria Klawitter

Super przedszkole w którym panuje miła i domowa atmosfera. Panie dbają o dzieci jak o własne, bawiąc się i ucząc, wychowują dzieci na „Małych artystów”

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

~ Joanna Grzonka

Mila atmosfera. Fachowa opiekunczosc dla maluchow Szczegolnie jak domowa atmosfera Maluszki czujom sie jak w domu Nie mozna sie tam nudzic Zabawy mnostwo atrakcji dla malusinskich Polecam wszystkim rodzicom.

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

 

~ Wiesława Szornak

Bardzo dziękuje za szacunek dla mojego dziecka, za wsparcie i obecność w chwilach, w których ja nie mogę być z nią i spokojne tłumaczenie jej świata, który odkrywa. Właśnie tego oczekiwałam od przedszkola, cieszy mnie że takie istnieją, a jeszcze bardziej, że takie znalazłam:)

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

 

~ Anna Mikucka

Jak do nas trafić

Zapraszamy do kontaktu

Adres przedszkola
ul. Partyzantów 2, 84-200 Wejherowo
Telefon kontaktowy
+48 692 374 321
Zostaw nam wiadomość
poczta@maliartysci-wejherowo.pl