Aktualności

Powrót do listy aktualności

Nabór – Rekrutacja do Przedszkola Mali Artyści w Wejherowie

📢 Aktualnie ogłaszamy nabór na nowy rok szkolny! Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku miejsce w naszej placówce, nie zwlekaj – już teraz zapisz się na spotkanie rekrutacyjne!
W przedszkolu Mali Artyści w Wejherowie stawiamy na indywidualne podejście do rozwoju dziecka, gdzie sztuka i edukacja idą w parze.
Nasza placówka oferuje:

🎨 Bogaty program plastyczny, który pozwala dzieciom wyrażać siebie poprzez różnorodne techniki i materiały,
🎶 Zajęcia muzyczne, które rozwijają słuch muzyczny oraz uczą rytmu i melodii,
🎭 Teatrzyki i zajęcia teatralne, które budują pewność siebie i umiejętność komunikacji,
🤹 Zabawy sensoryczne, angażujące wszystkie zmysły i wspierające rozwój poznawczy,
🏃‍♂️ Aktywność fizyczną, która nie tylko dba o zdrowie, ale również kształtuje umiejętności motoryczne,
Codzienne lekcje języka angielskiego,
🤖 Robotyka, programowanie i kodowanie,
🔬 Eksperymenty chemiczne i naukowa,
🧠 Neurologopeda oraz badania przesiewowe.

Dodatkowo, nasze przedszkole zapewnia bezpieczne i przyjazne środowisko, w którym Twoje dziecko będzie mogło bezpiecznie odkrywać świat i rozwijać się w swoim tempie.

📞 Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zapisać swoje dziecko na spotkanie rekrutacyjne, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 692-374-321 oraz jeśli szukasz przedszkola w Wejherowie z bogatą ofertą edukacyjną, nie wahaj się skontaktować z nami! Zapewniamy program dostosowany do potrzeb każdego dziecka. Zapisz się już dziś na spotkanie rekrutacyjne!

Przedszkole Wejherowo · Przedszkole Bolszewo · Przedszkole Kąpino · Przedszkole dla dzieci Wejherowo · nauczenie · dzieci · rodzice · wychowanie przedszkolne · placówka przedszkolna · przedszkole publiczne Wejherowo · przedszkole niepubliczne Wejherowo

Mówią o nas ...

Każdemu dziecku życzę tak wspaniałych opiekunów i przyjaciół w jednym. Rodzinna atmosfera, mnóstwo atrakcji i kreatywnych pomysłów na każdy dzień. Przez 3 lata nie było żadnych problemów a wręcz przeciwnie pomóc w razie jakiekolwiek troski. Polecamy z całego serca!!! Będziemy tęsknić i miło wspominać!

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

~ Paulina Lipska

Mali Artyści to wspaniałe miejsce na mapie Wejherowa. Wychowawczynie, które dbają o komfort i bezpieczeństwo dzieci. Różnorodność zajęć i aktywności sprawiają , że Mój milusiński uwielbia przebywać w przedszkolu. Polecam z całego serca.

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

 

~ Daria Klawitter

Super przedszkole w którym panuje miła i domowa atmosfera. Panie dbają o dzieci jak o własne, bawiąc się i ucząc, wychowują dzieci na „Małych artystów”

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

~ Joanna Grzonka

Mila atmosfera. Fachowa opiekunczosc dla maluchow Szczegolnie jak domowa atmosfera Maluszki czujom sie jak w domu Nie mozna sie tam nudzic Zabawy mnostwo atrakcji dla malusinskich Polecam wszystkim rodzicom.

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

 

~ Wiesława Szornak

Bardzo dziękuje za szacunek dla mojego dziecka, za wsparcie i obecność w chwilach, w których ja nie mogę być z nią i spokojne tłumaczenie jej świata, który odkrywa. Właśnie tego oczekiwałam od przedszkola, cieszy mnie że takie istnieją, a jeszcze bardziej, że takie znalazłam:)

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

 

~ Anna Mikucka

Jak do nas trafić

Zapraszamy do kontaktu

Adres przedszkola
ul. Partyzantów 2, 84-200 Wejherowo
Telefon kontaktowy
+48 692 374 321
Zostaw nam wiadomość
poczta@maliartysci-wejherowo.pl