Aktualności

Powrót do listy aktualności

Przedszkole Wejherowo Bolszewo

NOWE POMIESZCZENIA DLA TWORZONEJ GRUPY
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w wyniku modernizacji i remontu w przedszkolu powstaną nowe przestronne pomieszczenia, które pozwolą nam utworzyć DODATKOWĄ GRUPĘ dla przedszkolaków. Serdecznie zapraszamy Rodziców do zapisywania swoich pociech. Halo Wejherowo, Bolszewo, Kąpino i okolice zapraszamy do naszej przedszkolnej rodziny ! Otwieramy drzwi dla kolejnych Małych Artystów !
MODERNIZACJA DOTYCHCZASOWEGO MIEJSCA – NOWE MOŻLIWOŚCI
Nie zapominamy również o naszych obecnych podopiecznych ! Istniejące miejsce przedszkolne przechodzi gruntowny remont, aby stworzyć jeszcze bardziej ciekawe, inspirujące i przyjazne otoczenie dla naszych przedszkolaków. Każde dziecko zasługuje na wyjątkowe i najlepsze warunki dla rozwoju, a my dokladamy wszelkich starań, aby to zapewnić!
WENTYLACJAMECHANICZNA – ŚWIEŻE POWIETRZE DLA ZDROWIA

Zdrowie naszych maluchów to dla nas priorytet ! Dlatego w ramach modernizacji, inwestujemy w nowoczesny system wentylacji mechanicznej, który zagwarantuje świeże powietrze we wszystkich pomieszczeniach przedszkolnych. Czyste płuca, to szczęśliwe i zdrowe dzieci! Nasze przedszkolaki będą oddychać pełną piersią, mając wszystko, co najlepsze!
BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZYM MIEJSCU
Ważne jest dla nas, aby dzieci czuły się bezpiecznie w swoim przedszkolu. Dlatego przeprowadzamy instalację profesjonalnego systemu przeciwpożarowego, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo naszym maluchom. Wasze dzieci są dla nas najważniejsze!
NOWA KLATKA SCHODOWA – WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO
Nie tylko remontujemy wnętrza pomieszczeń, ale również dbamy o każdy szczegół! Zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy nową klatkę schodową. Piękne drewniane schody, pokryte są powłoką spełniającą wymagania przeciwpoż To miejsce będzie nie tylko praktyczne, ale także zapewni dzieciom dodatkową wygodę i bezpieczeństwo podczas poruszania się po przedszkolu.


MODERNIZACJA OGRODU – KRAINĄ PRZYGÓD
Nasz przedszkolny ogród to miejsce pełne radości i zabawy! W ramach modernizacji, zaplanowaliśmy fantastyczny plac zabaw. Trawnik zostanie położony ze specjalnych rolek z trawy, które zachęcą dzieci do aktywnej i zdrowej zabawy na świeżym powietrzu. Ponadto, dla smakoszy, sadzimy dodatkowe krzewy owocowe, aby nasze maluchy miały dodatkowe smakołyki prosto z natury!
PODJAZD DLA WSZYSTKICH
Zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy specjalny podjazd dla osób niepełnosprawnych, aby zapewnić równy dostęp do naszego przedszkola dla każdego. Wierzymy, że te zmiany przyczynią się do jeszcze lepszego rozwoju i edukacji naszych podopiecznych. Dziękujemy Wam za wsparcie i zaufanie, którym darzycie nasze przedszkole. Już nie możemy się doczekać września, aby powitać obecnych i nowych Małych Artystów w naszym przedszkolu w odnowionej wersji !
Z serdecznymi pozdrowieniami,
Zespół Przedszkola Mali Artyści
#Wejherowo #Bolszewo #Kąpino #Przedszkole #Remont #Modernizacja #Nowe Warunki #Dzieci #Nowe Możliwości #Powietrze #Bezpieczeństwo #Ogród Pełen Przygód

Mówią o nas ...

Każdemu dziecku życzę tak wspaniałych opiekunów i przyjaciół w jednym. Rodzinna atmosfera, mnóstwo atrakcji i kreatywnych pomysłów na każdy dzień. Przez 3 lata nie było żadnych problemów a wręcz przeciwnie pomóc w razie jakiekolwiek troski. Polecamy z całego serca!!! Będziemy tęsknić i miło wspominać!

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

~ Paulina Lipska

Mali Artyści to wspaniałe miejsce na mapie Wejherowa. Wychowawczynie, które dbają o komfort i bezpieczeństwo dzieci. Różnorodność zajęć i aktywności sprawiają , że Mój milusiński uwielbia przebywać w przedszkolu. Polecam z całego serca.

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

 

~ Daria Klawitter

Super przedszkole w którym panuje miła i domowa atmosfera. Panie dbają o dzieci jak o własne, bawiąc się i ucząc, wychowują dzieci na „Małych artystów”

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

~ Joanna Grzonka

Mila atmosfera. Fachowa opiekunczosc dla maluchow Szczegolnie jak domowa atmosfera Maluszki czujom sie jak w domu Nie mozna sie tam nudzic Zabawy mnostwo atrakcji dla malusinskich Polecam wszystkim rodzicom.

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

 

~ Wiesława Szornak

Bardzo dziękuje za szacunek dla mojego dziecka, za wsparcie i obecność w chwilach, w których ja nie mogę być z nią i spokojne tłumaczenie jej świata, który odkrywa. Właśnie tego oczekiwałam od przedszkola, cieszy mnie że takie istnieją, a jeszcze bardziej, że takie znalazłam:)

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

 

~ Anna Mikucka

Jak do nas trafić

Zapraszamy do kontaktu

Adres przedszkola
ul. Partyzantów 2, 84-200 Wejherowo
Telefon kontaktowy
+48 692 374 321
Zostaw nam wiadomość
poczta@maliartysci-wejherowo.pl