Aktualności

Powrót do listy aktualności

Rekrutacja

Nasze przedszkole to miejsce, gdzie każde dziecko może odkryć swoje talenty i zainteresowania dzięki indywidualnemu podejściu oraz elementom metody Montessori.
W naszej ofercie znajdują się liczne zajęcia artystyczne, muzyczne, taneczne, językowe, teatralne oraz sportowe, które pomagają rozwijać wyobraźnię, kreatywność oraz zdolności manualne. Ponadto, stawiamy na rozwój emocjonalny i społeczny, dlatego prowadzimy także zajęcia z logopedii oraz pedagogiki.
Przedszkole Mali Artyści to przede wszystkim bezpieczne i przyjazne miejsce dla dzieci, gdzie panuje ciepła i rodzinna atmosfera. Nasz wykwalifikowany zespół pedagogiczny zawsze służy pomocą oraz troszczy się o każde dziecko indywidualnie.
Zapraszamy na rekrutację do przedszkola Mali Artyści – miejsca, gdzie każde dziecko może stać się małym artystą!
📞 692-374-321
🖥 http://www.maliartysci-wejherowo.pl
📍Wejherowo, Partyzantów 2
📩 poczta@maliartysci-wejherowo.pl — w Przedszkole Mali-Artyści Wejherowo.

Mówią o nas ...

Każdemu dziecku życzę tak wspaniałych opiekunów i przyjaciół w jednym. Rodzinna atmosfera, mnóstwo atrakcji i kreatywnych pomysłów na każdy dzień. Przez 3 lata nie było żadnych problemów a wręcz przeciwnie pomóc w razie jakiekolwiek troski. Polecamy z całego serca!!! Będziemy tęsknić i miło wspominać!

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

~ Paulina Lipska

Mali Artyści to wspaniałe miejsce na mapie Wejherowa. Wychowawczynie, które dbają o komfort i bezpieczeństwo dzieci. Różnorodność zajęć i aktywności sprawiają , że Mój milusiński uwielbia przebywać w przedszkolu. Polecam z całego serca.

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

 

~ Daria Klawitter

Super przedszkole w którym panuje miła i domowa atmosfera. Panie dbają o dzieci jak o własne, bawiąc się i ucząc, wychowują dzieci na „Małych artystów”

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

~ Joanna Grzonka

Mila atmosfera. Fachowa opiekunczosc dla maluchow Szczegolnie jak domowa atmosfera Maluszki czujom sie jak w domu Nie mozna sie tam nudzic Zabawy mnostwo atrakcji dla malusinskich Polecam wszystkim rodzicom.

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

 

~ Wiesława Szornak

Bardzo dziękuje za szacunek dla mojego dziecka, za wsparcie i obecność w chwilach, w których ja nie mogę być z nią i spokojne tłumaczenie jej świata, który odkrywa. Właśnie tego oczekiwałam od przedszkola, cieszy mnie że takie istnieją, a jeszcze bardziej, że takie znalazłam:)

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

 

~ Anna Mikucka

Jak do nas trafić

Zapraszamy do kontaktu

Adres przedszkola
ul. Partyzantów 2, 84-200 Wejherowo
Telefon kontaktowy
+48 692 374 321
Zostaw nam wiadomość
poczta@maliartysci-wejherowo.pl