Aktualności

Powrót do listy aktualności

Warsztaty edukacyjne- drukowanie przestrzenne 3D

W trakcie warsztatów, nasi wychowankowie mogli również zapoznać się z różnymi narzędziami i materiałami, które są potrzebne do drukowania 3D. Dzięki temu mieli okazję nauczyć się, jak ważne jest precyzyjne i dokładne wykonanie projektu, aby ostateczny produkt był estetyczny i funkcjonalny.

Dzieci były bardzo zaangażowane i z zaciekawieniem obserwowały, jak ich projekty powstają na ekranie komputera, a następnie są drukowane w trójwymiarze. Było to dla nich fascynujące doświadczenie, które na pewno zapadnie im w pamięć na długo.

 

 

Cieszymy się, że nasze przedszkole mogło zorganizować takie ciekawe i edukacyjne zajęcia dla naszych wychowanków. Drukowanie 3D to dziedzina, która z pewnością będzie rozwijać się w przyszłości, dlatego chcemy, aby nasze dzieci już teraz miały szansę poznać jej podstawy.

Jeśli szukasz przedszkola, które oferuje różnorodne i interesujące zajęcia dla dzieci, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasze przedszkole w Wejherowie to miejsce, gdzie dziecko może rozwijać swoje pasje i zdolności, a jednocześnie poznać wiele nowych, fascynujących dziedzin.

Mówią o nas ...

Każdemu dziecku życzę tak wspaniałych opiekunów i przyjaciół w jednym. Rodzinna atmosfera, mnóstwo atrakcji i kreatywnych pomysłów na każdy dzień. Przez 3 lata nie było żadnych problemów a wręcz przeciwnie pomóc w razie jakiekolwiek troski. Polecamy z całego serca!!! Będziemy tęsknić i miło wspominać!

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

~ Paulina Lipska

Mali Artyści to wspaniałe miejsce na mapie Wejherowa. Wychowawczynie, które dbają o komfort i bezpieczeństwo dzieci. Różnorodność zajęć i aktywności sprawiają , że Mój milusiński uwielbia przebywać w przedszkolu. Polecam z całego serca.

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

 

~ Daria Klawitter

Super przedszkole w którym panuje miła i domowa atmosfera. Panie dbają o dzieci jak o własne, bawiąc się i ucząc, wychowują dzieci na „Małych artystów”

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

~ Joanna Grzonka

Mila atmosfera. Fachowa opiekunczosc dla maluchow Szczegolnie jak domowa atmosfera Maluszki czujom sie jak w domu Nie mozna sie tam nudzic Zabawy mnostwo atrakcji dla malusinskich Polecam wszystkim rodzicom.

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

 

~ Wiesława Szornak

Bardzo dziękuje za szacunek dla mojego dziecka, za wsparcie i obecność w chwilach, w których ja nie mogę być z nią i spokojne tłumaczenie jej świata, który odkrywa. Właśnie tego oczekiwałam od przedszkola, cieszy mnie że takie istnieją, a jeszcze bardziej, że takie znalazłam:)

Wszystkie opinie na Facebooku – PRZECZYTAJ

 

~ Anna Mikucka

Jak do nas trafić

Zapraszamy do kontaktu

Adres przedszkola
ul. Partyzantów 2, 84-200 Wejherowo
Telefon kontaktowy
+48 692 374 321
Zostaw nam wiadomość
poczta@maliartysci-wejherowo.pl